0554 181 2425
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Nevline Hakkında

Yıllara dayanan bilgi birikimini, tecrübesini ve güvenilirliğini birçok alanda birleştirerek, proje kontrol ve fabrikasyon imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Nevline çözüm ortakları ile müşteri memnuniyeti ve kusursuz imalat prensibini kendine ilke edinmiştir.

Nevline projelendirme, ar-ge, üretim ve saha uygulamaları konusunda hizmet veren seçkin firmalardan biridir.

Nevline proje çiziminden detaylandırmaya, imalattan montaj bitimine, proje tesliminden satış sonrası servis hizmetlerine kadar tüm aşamalarda sıfır hata ve kusursuz imalat maksimum düzeyde önem verir.

Hayallerinizdeki tasarımlar Nevline ile gerçekleşir. Kişiye özgü tasarımlarımız ile hayallerinize renk katın.

Mekanlarınızı Nevline eşliğinde hayallerinizin ötesine taşıyın.

Misyonumuz

“İnsan ne kadar kaliteli olursa ürettiği ürün ve hizmette o kadar kaliteli olur” anlayışı ile bu yola çıktık. Faaliyet gösterdiğimiz alanla ilgili sürekli eğitim ve gelişime büyük önem vermekteyiz. İşte bu nedenlerden dolayı firmamızda “Toplam Kalite Yönetimi” (Total Quality Management) uygulamaktayız.

İş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve topluma karşı üstlendiğimiz sorumluklarımızın bilincinde, müşterilerimizin beklentilerinin ve ötesinde, yüksek performanslı, kaliteli ve estetik mutfak-banyo dolapları, kapı, ray dolap ve diğer tüm mekânsal ihtiyaçlarınızı, kişiye özel olarak tasarlamak, üretmek ve en iyi işçilikle montaj hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Tasarımın kaliteye dönüştüğü, müşteri memnuniyetini ve güvenini esas ilke edinerek, “Tam Zamanında Üretim” (Just in Time) anlayışı ile yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemektir.